Dar...

Šeškų mylėtojų sustikimas 2016 jau kitą savaitgalį (liepo 23-14)

Visi forumai Paplepėkim Atsakyti
jone
Administratoriai
 Vilnius
10942
2016-Jul-15, 21:32 GMT-09 valandas # 185830
Kadangi susitikimas jau kitą savaitgalį, priminsiu bendrą informaciją kaip rasti ir t.t.

KVIEČIAME VISUS Į 2016 m. JAU 7-TĄ ŠEŠKŲ AUGINTOJŲ IR MYLĖTOJŲ SUSITIKIMĄ
DATA LIEPOS 23-24 D
Renkamės nuo ryto (apie 11-12 val). Atvykite kada jums patogu

vieta sena, gera, patikrinta ir mylima - METAXOS ir jos šeimos sodyba (dar kartą ačiū šiems begalinio svetingumo žmonėms!!!)

Radviliškio rajonas
Raginėnų kaimas

Atstumai:
Radviliškis – Raginėnai: 15 min (20 km)
Šiauliai – Raginėnai: 50 min (48 km)
Panevėžys – Raginėnai: 40 min (43 km)
Kaunas – Raginėnai: 1h 50 min. (122 km)
Vilnius – Raginėnai: 1h 50 min. (176 km)
Klaipėda- Raginėnai: 2h 30 min. (208 km)

Dalyvio mokestis - privalomas šiukšlių surinkimas. Tai pat galima paaukoti šeimininkams už elektrą, vandenį ir pan.

Labai labai laukiame Jūsų visų!!! Sodyboje yra daug vietos palapinėms, mums ir šeškams.
Nepamirškite apie šį susitikimą pranešti savo draugams ir pažįstamiems, auginantiems šeškus ar ketinantiems juos įsigyti. Susitikimas - tai puiki proga susipažinti su šiais gyvūnais iš arčiau.

Kita informacija, kurią rasite žemiau:

-kaip rasti sodybą
-kaip atvykti į sodybą
-nakvynė
-maistas
-gėrimai
-šeškų apyvendinimas
-papildomi dalykai

Kaip rasti sodybą.

Iš Vilniaus ir Panevėžio pusės:

Už Panevėžio keliu Panevėžys - Šiauliai (A9) visą laiką tiesiai kol privažiuosite Kleboniškius, pavažiuokite dar truputėlį ir sukite dešinėn į Rozalimo gatvę. Toliau važiuokite visą laiką tiesiai ir jūs jau Raginėnuose

Iš Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno (pasiekus Šeduvą sukti link Panevėžio) pusės:

Kuomet jau važiuosite keliu Šiauliai – Panevėžys (A9) Panevėžio link, privažiuosite Karčemas. Važiuokite tiesiai, kol pamatysite nuorodą Kleboniškiai, Raginėnai, sukite kairėn į Rozalimo gatvę, toliau važiuokite visą laiką tiesiai ir jūs jau Raginėnuose

Kaip atvykti į sodybą:

Jeigu neturite savo transporto, bet norite atvykti, susisiekite su mumis el. Paštu: ferret@ferret.lt arba telefonu 868985676. Parašykite čia jeigu turite laisvos vietos automobilyje arba ieškote kas tokios turi.


Nakvynė

Sodyboje yra apie 30 miegamų vietų po stogu. Kas turite palapines ir mėgstate miegoti gryname ore kaip ir kiekvienais metais jūsų laukia palapinių „miestelis“. Vietos palapinėms labai daug. Be abejo nepamirškite ir miegmaišio. Jeigu turite papildomą palapinę ar miegmaišį, kuriuos galėtumėte kam nors paskolinti – įsimeskite ir juos.

Maistas
Maistu rūpinasi kiekvienas asmeniškai tad įsidėkite tiek maisto, kad netektų badauti. Sodyboje yra nemaža šašlykinė, todėl turėsime galimybę išsikepti šašlykų, dešrelių ar kitokios mėsytės Taip pat yra pavėsinė, kurioje galėsime surengti bendrą stalą “suneštinį”.

Gėrimai
Tiek gaiviaisiais tiek alkoholiniais gėrimais teks pasirūpinti patiems. Paprastai važiuojant į tokia šventę mandagu yra atsivežti gėrimų sau ir vienam draugui 

Šeškų apgyvendinimas
Jeigu vežatės šešką (-us) pasirūpinkite savo augintinio kampeliu. Atsivežkite transporterinį, o dar geriau narvą arba sugalvokite kažką gudraus, kur šeškas galėtų laisvai ir saugiai bėgioti, o jums nekiltų per daug rūpesčių. Programoje numatyti žaidimai šeškams, būtų labai smagu jei jų susirinktų kuo daugiau.

Nepamirškite, kad ne visi šeškai sutaria tarpusavyje ir ne kiekvienas sutiktas šeškas būtinai bus geras draugas jūsiškiui. Pasirūpinkite, kad augintiniai turėtu valgyti ir gerti. Nepamirškite, kad transporteris ar narvas turi stovėti pavėsyje, o ne ant saulės.

Tai pat nepamirškite, kad net ir visiškai sveikas šeškas gali būti viruso ar parazitų, pavojingų jūsų augintiniui nešiotojas. Todėl spręskite patys ar norite, kad jūsų šeškas kontaktuotų su nepažįstamais šeškais bei jų skysčiais (seilės, šlapimas, išmatos) ar ne. Žaidžiant žaidimus šeškai vienas su kitu nekontaktuos. Jūsų teisė neleisti glostyti šeško nedezinfekuotomis rankomis, jeigu prieš tai buvo glostomas kitas šeškas. Dezinfekcinis skystis bus sodyboje.

metaxa
Nariai
 Panevėžys
1131
2016-Jul-21, 22:31 GMT-09 valandas # 185852
Prisėdau paskaityti aprašymo, taigi patikslinsiu, kad po stogu nebeliko 30 miegamų vietų! Maks susispaudus apie 20! Tai jei galvojat, kad ai bus vietos ir nieko nereik, tai dėl viso pikto įsimeskit palapinę, nes kas pirmesnis tas gudresnis
jone
Administratoriai
 Vilnius
10942
2016-Jul-22, 00:57 GMT-09 valandas # 185853
as kazkaip itariu, kad mums 20 uzteks pilnai
paduskute
Nariai
 Vilnius
104
2016-Jul-22, 11:05 GMT-09 valandas # 185854
Mes tai kaip ir kiekvienais metais, jeigu uraganų nebus, tai apsistosim palapinėj ;)

Keletas žaidimukų iš mūsų pusės bus, jeigu tik bus norinčių pajudėti
Visi forumai Paplepėkim
 
Prieš metus (23.06.2017): Nėra
Narių tinklapyje:
+ svečių: 74

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2017. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt