Dar...

Šeškiuko mityba

Visi forumai Šeškai ir mes Atsakyti
Rasuolė
Nariai
 Klaipėda
1
2018-Sep-05, 22:24 GMT-09 valandas # 188041
Sveiki, auginu šeškiuką 3mėnesių ir susidūriau su jo mitybą. Žmonės iš kurių pirkau šeškiuką maitino ji virta vištiena, tačiau kaip jį pervesti prie specialaus maisto. Specialus maistas burnytėj neužsibūna, netyčia iškrenta kai sumaišau su vištiena bandydama jį apgauti.
Irena
Nariai
 Vilnius
5908
2018-Sep-06, 00:15 GMT-09 valandas # 188042
Rasuolė, virta vista blogai (juk laukiniai seskai neverda vistu). O virtu kaulu tai is viso negalima duoti. Gal pratinkit geriau zalia mesa (RAW mityba), kas seskams tikrai yra geriau. Kaip maitinti galit susirasti straisniu ir forumu sia tema sitame puslapyje

O jei maitinti sausu maistu.... irgi reikia ziuret kad jis butu geras ir ...greciausiai tai bus sausas maistas skirtas katems (ne seskams). Apie sausus maistus irgi galit cia surasti. Tai sausa maista galit pradzioje duoti mirkyta.

Ir ... sesku mitybos iprociai formuojasi iki 3 menesiu. Taip, kad paskubekit. Kitaip bus sunku veliau pripratinti prie kito maisto ir valgis tik virta vista, ir tai jo sveikatai nebus gerai
Visi forumai Šeškai ir mes
 
Prieš metus (23.09.2017): Nėra
Narių tinklapyje:
Irena + svečių: 59

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2017. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt